N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Ze względu na pandemię uroczystości zorganizowano w dwóch grupach: klasy I-III i V-VIII, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa - zobacz


26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Ze względu na pandemię uroczystości zorganizowano w dwóch grupach: klasy I-III i V-VIII, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

O godzinie 8.00 i 9.30 odbyły się msze święte – najpierw dla najmłodszych, później dla starszych. Po mszach nastąpiło rozdanie świadectw, świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wszyscy otrzymali promocje do następnej klasy!

Pożegnaliśmy uczniów klasy 8 – dzisiaj już absolwentów naszej szkoły. Troje z nich otrzymało szczególne wyróżnienie – Nagrodę Wójta Gminy Mucharz za wybitne osiągnięcia dydaktyczne. Wójt Gminy pani Renata Galara wręczyła nagrody pieniężne Jakubowi Bielowi - laureatowi Małopolskiego Konkursu Geograficznego, Kindze Możdżeń - finalistce Małopolskiego Konkursu Biologicznego i Karolowi Paździor - laureatowi etapu wojewódzkiego XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922", finaliście Małopolskiego Konkursu Historycznego i finaliście Małopolskiego Konkursu Geograficznego,.

Nagrodzono również uczniów szczególnie aktywnych, działających w organizacjach szkolnych i pozaszkolnych: Samorządzie Uczniowskim, Kole Teatralnym „Jaszczury", wolontariacie „Serce dla serca", Spółdzielni Uczniowskiej „Żaczek", 7 Drużynie Harcerskiej „Omega" oraz osiągających sukcesy sportowe.

Po wykonaniu pamiątkowych fotografii, radośni i uśmiechnięci udaliśmy się na ... WAKACJE! Dyrektor szkoły pan Robert Kadela życzył wszystkim uczniom i nauczycielom wspaniałej pogody i wypoczynku, a ósmoklasistom – powodzenia w nowych szkołach.

Do zobaczenia 1 września 2020 r.!

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie