N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Ukraina - farby i pluszaki

Ukraina - farby i pluszaki

Mały szkolny i harcerski wkład, za to z wielką empatią - uczniowie SP Jaszczurowa oraz harcerze zebrali artykuły papiernicze oraz pluszaki i przekazali je PCK z przeznaczeniem podarowania dzieciom z Ukrainy.

Solidarni z Ukrainą

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jaszczurowej zebrali artykuły papiernicze - bloki, farby, kredki i zeszyty, a harcerze zgromadzili dwa kartony pluszaków, ubrali je w niebiesko-żółte kokardy i wszystko to przekazali Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi z przeznaczeniem podarowania dzieciom z Ukrainy. (V. Jamróz, I. Gryga, D. Polan)

Solidarni z Ukrainą (SP Jaszczurowa)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie