N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Walentynki 2020

Walentynki 2020

Na tegoroczne Walentynki Samorząd Uczniowski przygotował moc atrakcji. Przez cały tydzień uczniowie mieli możliwość skorzystania z Poczty Walentynkowej i wysłania kartki z życzeniami do swojej walentynki.

Słodki czwartek

W Słodki Czwartek uczniowie mogli kupić przepyszne "pancakes" i ciasteczka upieczone specjalnie przez nasz Samorząd, które również można było anonimowo podarować swojej walentynce.

Walentynki

Najwięcej emocji wzbudził piątek 14 lutego, w którym to dniu ogłoszono wyniki konkursu na Króla i Królową Walentynek. W I kategorii klas 0-III Królem i Królową Walentynek zostali Dominika Fitrzyk i Nikodem Radwan z klasy I. W II kategorii klas V-VIII Królem i Królową Walentynek wybrano Nikolę Chmiel (kl.VII) i Mateusza Targosza (kl.VI). W sumie wysłano 158 kartek walentynkowych, a najwięcej walentynek otrzymali uczniowie w klasie VII (96 kartek) i w klasie I (26 kartek).

Dyskoteka

Na zakończenie we wtorek 18.02.2020 r. odbyła się Dyskoteka Walentynkowa. Samorząd Uczniowski postarał się o zapewnienie dobrej zabawy, pysznej pizzy i wspaniałej atmosfery.

Faworki

W Tłusty Czwartek faworki i babeczki upieczone przez nasz Samorząd Uczniowski cieszyły się dużą popularnością. Pączki były - ale te faworki...

Walentynkowy czar (tekst I. Gryga, foto SP Jaszczurowa)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

Rekrutacja SP Jaszczurowa

1 %

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

CEO

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie

ZHP