N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 r. zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2023/2024

Nagrody i świadectwa

Dzień wcześniej, 20 czerwca w czwartek rozdaliśmy nagrody dla wyróżniających się uczennic i uczniów. Nagradzaliśmy dzieci za szkolną aktywność, wzorową frekwencję, czytelnictwo, oszczędzanie, udział w przeróżnych przedsięwzięciach szkoły, konkursach i projektach. Gratulujemy!

W piątek 21 czerwca 2024 r. o godzinie 8.00 odbyła się msza święta w kaplicy w Jaszczurowej, a o godz. 9.00 już w szkole nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy, wielu z wyróżnieniem! Dyrektor wręczył także rodzicom podziękowania za wkład pracy na rzecz szkoły.

Szczególne podziękowania w tym roku skierowano do p. Marty Zalewskiej, Moniki Fortuny, Izabelli Pławny, Anny Zemlik, Anny Szczygieł, Jarosława Jamroza, Agnieszki Targosz oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaszczurowej. Dziękujemy!

Najlepsi z najlepszych

Wójt gminy Mucharz pan Paweł Paździora wręczył wzorowej uczennicy klasy siódmej Marlenie Szczurek comiesięczne stypendium naukowe za wyśmienite wyniki w nauce.

Pożegnania

W tym dniu pożegnaliśmy też panią Bogumiłę Środę, która przeszła na emeryturę. Dyrektor szkoły podziękował za sprawowanie opieki nad klasą drugą i trzecią w roku 2023/2024, ale także za trzydzieści osiem lat pracy, działań wychowawczych i edukacyjnych, życząc pani Bogusi zasłużonego odpoczynku. Podziękowania złożył także p. wójt Paweł Paździora. Słowa wdzięczności i życzenia przekazał również Samorząd Uczniowski i rodzice.

Wakacje

Po spotkaniach klas z wychowawcami, pełni radości i uśmiechnięci rozpoczęliśmy oficjalnie wakacje! Życzymy wszystkim wspaniałej pogody i aktywnego wypoczynku.

Zakończenie roku 2023/2024 (foto D. Polan)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie